Главная » Новости » «Європейські вечорниці» — нова європейська тенденція світського життя Харкова.


«Європейські вечорниці» — нова європейська тенденція світського життя Харкова.

6 липня відбулася друга благодійна Stand By Party проекту «Європейські вечорниці». Організатори івенту —  Європейська бізнес асоціація, Юридична компанія ILF, Харківський німецький центр, Харківська муніципальна галерея, Ресторан Familia, партнери — Французький інститут,  Брендінгова компанія «Бумеранг» та івент-агенція «Два Товарища». Подія проходила за підтримки за підтримки Генерального консульства Республіки Польща та Почесного Консула ФРН в м. Харкові  та мала місце в саду рідного дому архітектора Олексія Бекетова – людини-візитівки м.Харкова. На цій зустрічі навіть були присутніми нащадки видатного харків’янина!

Європейська витонченість і неповторна гармонія були головною складовою цього вечора. Музичний настрій створював jazz-виконавець Єфім Чупахін («AcousticQuartet»). Естетичну насолоду подарувала презентація фотографій Феррантe Ферранті “Пінзель і Барокова Європа” від Французького інституту та кіно «Європейці в Харкові» від брендингового агентства «Бумеранг».

Ця зустріч мала благодійну мету – збір коштів для Харківського військового шпиталю. В середині вечора проходив благодійний аукціон, де лотами були картини харківських художників, диски з класичною музикою та головний лот – копія унікального фото з особистих архіві сім’ї Алчевських-Бекетових. Таким чином на лікування ранених солдатів АТО було зібрано майже 5000грн. До того ж вечірка співпала з підписанням асоціації з ЄС. Всі бажаючі могли залишити свої надії про те, чого чекають особисто вони від європейської України. Найбільше гості писали про відміну візового режиму, зменшення корупції та нові спільні проекти з європейськими підприємствами. Особливістю цієї «Європейської вечорниці» стало й те, що люди, які просто проходили повз сад, заходили і залишалися до самого кінця. Пізніше один із них сказав: «Я несподівано зрозумів, що потрапив саме туди, куди треба, і тут неодмінно варто залишитися. З нетерпінням чекаю наступного разу! Нашому місту не вистачає івентів саме такого формату!»

 «Європейські вечорниці» – це платформа для реалізації художніх тасоціально-культурних проектів, а також бізнес-комуникацій. Мета цієї платформи – створити умовита стимулювати комунікацію між проактивными харьківьянамита гостями міста, які поділяють європейську систему цінностей і прагнуть її впровадження в Україні. Приэднатися до проекта мождиво на сторінці https://www.facebook.com/euinua.

We cannot display this gallery