Главная » Новости » Відкрий для себе Європу! Презентація від Німецького Центру/МультіКультіUA та Харківського Інституту Францез


Відкрий для себе Європу!

Презентація від Німецького Центру/МультіКультіUA та Харківського Інституту Францез

26 вересня, 11:30, Харківський Національний Університет імені В.Н. Каразіна, північний корпус (Говорова), аудиторія 680

27 вересня, 15:00, Харківський національний економічний університет, аудиторія Л36

28 вересня, 11:30, Харківський регіональний інститут академії державного управління при Президентові України, виставковий зал.

Участь у закордонному обміні має багато переваг: це не лише спосіб підвищити свій рівень володіння іноземною мовою та відкрити для себе систему освіти за кордоном, це також можливість завести нових друзів, подорожувати, відчути стиль життя в інших країнах і стати більш незалежним!

З метою допомогти вам в плануванні витрат, організаційних і правових питаннях вашого закордонного обміну, Німецький Центр/МультіКультіUA та Харківський Інститут Францез, Харківський Національний Університет імені В.Н. Каразіна, Харківський національний економічний університет, Харківський регіональний інститут академії державного управління при Президентові України запрошують усіх бажаючих до участі в презентації «Відкрий для себе Європу!» Вхід вільний! Приходьте і зарошуйте друзів!

Фотозвіт з семінарів: