Главная » О нас » Отзывы » Отзыв Анны Запаренко


Анна Запаренко, Харьков

Практика в Німеччині за програмою ZAV-2: це було реально круто 🙂 !

Парадокс участі в програмі полягає в тому, що спочатку це здається надзвичайно складно і якось нереально. Але все змінюється того дня, коли Вам телефонує роботодавець з Німеччини і запитує: «Коли Ви зможете приїхати та розпочати роботу?». Насправді, все, що Вам потрібно для участі – це:

1) незгасиме бажання поїхати на стажування до Німеччини;

2) детальний план дій щодо впровадження Вашої мрії у реальність;

3) безмежна віра у власні сили та здоровий оптимізм.

Я стажувалася як кухар-кондитер у ресторані “Bier & Cafestube Ihlerbeck”, місто Вайлер, Баварія.

За співвідношенням навантаження на робочому місці, вільним часом, можливостями у дозвіллі, оплатою, а також мікрокліматом на роботі я вважаю це стажування найкращим з усіх, які я мала як в Україні, так і закордоном.

Думаю, що Баварія завжди для мене буде асоціюватися із сердешними, привітними та гостинними людьми, неймовірно мальовничою природою, веселими святами та піснями йоглі.

Бажаю усім студентам, які беруть участь у програмі, цілеспрямованості, успіху, наснаги, гарних роботодавців і яскравих вражень від Німеччини!

P.S. Користуючись нагодою, висловлюю щиру подяку німецькому центру в Харкові Deutsches Zentrum, зокрема пану Мартіну Ройтеру, пані Ірині Пауль і пані менеджеру Оксані, а також адміністрації Харківського державного університету харчування та торгівлі за підтримку та надану допомогу.

Здоров’я, успіху, процвітання!!!